Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zakaz kopiowania

NOTA PRAWNA – ZAKAZ KOPIOWANIA (prawa autorskie)

Materiały umieszczone w sklepie internetowym oraz innych portalach aukcyjnych, społecznościowych itp. Meble AND-MAR objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Właścicielem autorskich praw majątkowych jest MEBLE AND-MAR Maria Gąsiorska z siedzibą w Kalwarii Zebrzydowskiej (34-130), ul. Zjednoczenia 22, NIP: 5511634719

Właściciel autorskich praw majątkowych zastrzega w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.), że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych przez MEBLE AND-MAR jest zabronione bez względu na cel w jakim miałoby ono nastąpić, a także niezależnie od użytego środka przekazu.

Zabrania się m.in. kopiowania, modyfikowania i rozpowszechniania zamieszczonych w sklepie internetowym oraz innych portalach aukcyjnych itp. MEBLE AND-MAR, w szczególności katalogu produktów bądź jego elementów, w tym fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp., a także umieszczania materiałów lub ich części na jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze, pod groźbą sankcji prawnych.