Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Dostawa mebli

Dostawa And-Mar

Oferujemy płatną usługę dostarczania produktów firmy And-Mar w określonym obszarze Polski, zgodnie z ustalonymi cenami. Dostarczamy meble w dowolne miejsce w Polsce, zapewniając, że dotrą one do Państwa w nienaruszonym stanie przy użyciu naszego transportu.

Nasza usługa obejmuje transport mebli, pomoc kierowcy przy wnoszeniu oraz ich ustawianiu, jednak nie zawiera montażu. Przed planowaną datą dostawy skontaktujemy się z Państwem, aby ustalić dogodny termin i godzinę. Opłata za usługę jest procentowym udziałem całkowitej wartości zamówienia, niezależnie od liczby mebli.

Odbiór osobisty

Alternatywnie, istnieje możliwość osobistego odbioru mebli od poniedziałku do soboty w siedzibie naszej firmy w Kalwarii Zebrzydowskiej. Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu odbioru telefonicznie, przynajmniej na dzień wcześniej.

Wysyłka firmą kurierską

Inną opcją jest wysyłka mebli za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ta płatna usługa dotyczy mniejszych mebli o niewielkich gabarytach, takich jak ławeczki, pufy, skrzynie czy panele tapicerowane. Dostawy kurierskie realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Kurier dysponuje numerem kontaktowym podanym przy składaniu zamówienia oraz dokładnym adresem dostawy. Klienci mają możliwość śledzenia przesyłki za pomocą numeru listu przewozowego, który otrzymają od nas.

Ta forma dostawy jest bezpieczna i zazwyczaj trwa 1-2 dni robocze od dnia wysyłki mebli z naszego magazynu And-Mar.