Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zestaw „VITI”

Zestaw mebli składa się z solidnego, kwadratowego stołu wykonanego z dębu oraz czterech eleganckich bukowych czarnych krzeseł, których oparcia ozdobione są motywem "X". Zestaw mebli z kwadratowym stołem dębowym i krzesłami z tapicerowanymi siedziskami to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących eleganckiego i funkcjonalnego wyposażenia do jadalni lub salonu.

Cena: 2520 zł

Specyfikacja

Blat
Naturalna okleina dębowa
Nogi proste
Lite drewno
Krawędź blatu
ok. 7,5 cm
Wybarwienie
Do uzgodnienia
Wkłady powiększające
Przechowywane osobno
Stelaż krzesła
bukowy
Obicie
do uzgodnienia
Kolor krzesła
czarny mat
Dostępność
Na zamówienie

Opis produktu

Istnieje możliwość wykonania stołu w innym wymiarze oraz w innym kolorze niż na zdjęciu - wysyłamy bezpłatne próbki wybranych kolorów tkanin oraz wybarwienia drewna pod wskazany adres.

Możliwość zestawienia stołu z innym modelem krzesła oraz dowolną ilością krzeseł.

Obecnie największą popularnością wśród klientów cieszą się meble dębowe łączone z dwóch kolorów, które pasują do wielu pomieszczeń - a szczególną uwagę przykuwają grube drewniane nogi i masywny blat.

Klasyczny design tego zestawu oraz wysoka jakość wykonania sprawią, że będzie on zachwycał przez wiele lat, tworząc przy tym przyjemną atmosferę w każdym pomieszczeniu.

W sprawie ustalenia koloru bądź wymiaru można kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Cena zestawu jest ustalana indywidualnie w zależności od wybranego wymiaru stołu oraz ilości krzeseł. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dokładnej wyceny dostosowanej do Państwa preferencji.

Wymiary

Wymiar stołu
80 x 80
Długość po rozłożeniu
120 cm
Wysokość
75 cm
Gwarancja
2 lata