Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zestaw dębowy „RIGO”

Zestaw składa się z okrągłego stołu rozkładanego oraz czterech krzeseł wykonanych z litego drewna dębowego. Zestaw ten będzie idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie klasyczny wygląd i solidność wykonania, a jednocześnie chcą cieszyć się dodatkowym komfortem podczas spożywania posiłków.

Cena: 4360 zł

Specyfikacja

Blat
Naturalna okleina dębowa
Podstawa
Lamele
Krawędź blatu ok. 4cm
Ścięta od góry
Wybarwienie
Do uzgodnienia
Wkłady powiększające
Przechowywane osobno
Stelaż krzesła
Dębowy
Obicie
do uzgodnienia
Wybarwienie drewna
do uzgodnienia
Dostępność
Na zamówienie

Opis produktu

Istnieje możliwość wykonania stołu w innym wymiarze oraz w innym kolorze niż na zdjęciu - wysyłamy bezpłatne próbki wybranych kolorów tkanin oraz wybarwienia drewna pod wskazany adres.

Możliwość zestawienia stołu z innym modelem krzesła oraz dowolną ilością krzeseł.

Obecnie największą popularnością wśród klientów cieszą się meble dębowe, które pasują do wielu pomieszczeń - a szczególną uwagę przykuwa skosowany blat osadzony na masywnej podstawie - walec z lameli.

Ustawienie krzeseł wokół stołu okrągłego pozwoli na swobodną komunikację i integrację podczas wspólnych posiłków, tworząc przy tym przyjemną atmosferę.

Zestaw mebli wyróżnia się ponadczasowym designem, który sprawi, że będzie się dobrze prezentował w każdym pomieszczeniu, zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach.

W sprawie ustalenia koloru bądź wymiaru można kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Cena zestawu jest ustalana indywidualnie w zależności od wybranego wymiaru stołu oraz ilości krzeseł. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dokładnej wyceny dostosowanej do Państwa preferencji.

Wymiary

Średnica stołu
120cm
Długość po rozłożeniu
170cm
Wysokość
75 cm
Gwarancja
2 lata