Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zestaw dębowy „POLO”

Zestaw mebli składa się z solidnego, kwadratowego stołu wykonanego z dębu oraz czterech eleganckich krzeseł, również z dębu. Zestaw mebli z kwadratowym stołem dębowym i krzesłami dębowymi to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących eleganckiego i funkcjonalnego wyposażenia do jadalni lub salonu. Jego klasyczny wygląd sprawia, że pasuje do wielu różnych wnętrz, dodając im szlachetności i wyrafinowania.

Cena: 3000 zł

Specyfikacja

Blat
Naturalna okleina dębowa
Nogi proste 8 x 8
Lite drewno
Krawędź blatu
ok. 8 cm
Wybarwienie
Do uzgodnienia
Wkłady powiększające
Przechowywane osobno
Stelaż krzesła
Dębowy
Siedzisko
drewniane
Kolor krzesła
do uzgodnienia
Dostępność
Na zamówienie

Opis produktu

Istnieje możliwość wykonania stołu w innym wymiarze oraz w innym kolorze niż na zdjęciu - wysyłamy bezpłatne próbki wybranych kolorów tkanin oraz wybarwienia drewna pod wskazany adres.

Możliwość zestawienia stołu z innym modelem krzesła oraz dowolną ilością krzeseł.

Obecnie największą popularnością wśród klientów cieszą się meble dębowe, które pasują do wielu pomieszczeń - a szczególną uwagę przykuwają grube drewniane nogi i masywny blat.

Klasyczny design tego zestawu oraz wysoka jakość wykonania sprawią, że będzie on zachwycał przez wiele lat, tworząc przy tym przyjemną atmosferę w każdym pomieszczeniu.

W sprawie ustalenia koloru bądź wymiaru można kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Cena zestawu jest ustalana indywidualnie w zależności od wybranego wymiaru stołu oraz ilości krzeseł. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dokładnej wyceny dostosowanej do Państwa preferencji.

Wymiary

Wymiar stołu
80 x 80
Długość po rozłożeniu
120 cm
Wysokość
75 cm
Gwarancja
2 lata