Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zestaw dębowy „ALPINO”

Zestaw składa się z okrągłego stołu rozkładanego oraz czterech krzeseł wykonanych z litego drewna dębowego. Zestaw ten będzie idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie klasyczny wygląd i solidność wykonania, a jednocześnie chcą cieszyć się dodatkowym komfortem podczas spożywania posiłków.

Cena: 3960 zł

Specyfikacja

Blat
Naturalna okleina dębowa
Podstawa
Lite drewno
Krawędź blatu
ok. 4 cm
Wybarwienie
Do uzgodnienia
Wkłady powiększające
Przechowywane osobno
Stelaż krzesła
Dębowy
Obicie
do uzgodnienia
Dostępność
Na zamówienie

Opis produktu

Istnieje możliwość wykonania stołu w innym wymiarze oraz w innym kolorze niż na zdjęciu - wysyłamy bezpłatne próbki wybranych kolorów tkanin oraz wybarwienia drewna pod wskazany adres.

Możliwość zestawienia stołu z innym modelem krzesła oraz dowolną ilością krzeseł.

Obecnie największą popularnością wśród klientów cieszą się meble dębowe, które pasują do wielu pomieszczeń - konstrukcja stołu nie tylko dodaje lekkości całej kompozycji, ale także zapewnia stabilność i wytrzymałość stołu.

Ustawienie krzeseł wokół stołu okrągłego pozwoli na swobodną komunikację i integrację podczas wspólnych posiłków, tworząc przy tym przyjemną atmosferę.

Stół ten posiada dodatkowe wzmocnienie w postaci nóg wysuwanych z prowadnicy, które przydają się w przypadku użycia dwóch lub trzech wkładek.

W sprawie ustalenia koloru bądź wymiaru można kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Cena zestawu jest ustalana indywidualnie w zależności od wybranego wymiaru stołu oraz ilości krzeseł. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dokładnej wyceny dostosowanej do Państwa preferencji.

Wymiary

Średnica stołu
120cm
Długość po rozłożeniu
170cm
Wysokość
75 cm
Gwarancja
2 lata