Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zestaw „BOLTON”

Zestaw składa się z eleganckiego, okrągłego stołu wykonanego z dębu oraz czterech stylowych krzeseł z bukowego drewna. Zestaw ten będzie idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie klasyczny wygląd i solidność wykonania, a jednocześnie chcą cieszyć się dodatkowym komfortem podczas spożywania posiłków. To doskonały wybór do jadalni, salonu lub przestrzeni kuchennej, gdzie stanie się nie tylko praktycznym elementem wyposażenia, ale również ozdobą wnętrza.

Cena: 3380 zł

Specyfikacja

Blat
Naturalna okleina dębowa
Nogi okrągłe stożek
Lite drewno
Krawędź blatu
ok. 7,5 cm
Wybarwienie
Do uzgodnienia
Wkłady powiększające
Przechowywane osobno
Stelaż krzesła
Bukowy
Obicie
do uzgodnienia
Dostępność
Na zamówienie

Opis produktu

Istnieje możliwość wykonania stołu w innym wymiarze oraz w innym kolorze niż na zdjęciu - wysyłamy bezpłatne próbki wybranych kolorów tkanin oraz wybarwienia drewna pod wskazany adres.

Możliwość zestawienia stołu z innym modelem krzesła oraz dowolną ilością krzeseł.

Obecnie największą popularnością wśród klientów cieszą się meble dębowe, które pasują do wielu pomieszczeń - a szczególną uwagę przykuwają grube drewniane nogi i masywny blat.

Ustawienie krzeseł wokół stołu okrągłego pozwoli na swobodną komunikację i integrację podczas wspólnych posiłków, tworząc przy tym przyjemną atmosferę.

Stół ten posiada dodatkowe wzmocnienie w postaci nóg wysuwanych z prowadnicy, które przydają się w przypadku użycia dwóch lub trzech wkładek.

W sprawie ustalenia koloru bądź wymiaru można kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Cena zestawu jest ustalana indywidualnie w zależności od wybranego wymiaru stołu oraz ilości krzeseł. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dokładnej wyceny dostosowanej do Państwa preferencji.

Wymiary

Średnica stołu
95cm
Długość po rozłożeniu
245cm
Wysokość
75 cm
Gwarancja
2 lata