Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zestaw „AMIRA”

Zestaw mebli do jadalni lub salonu składający się z okrągłego stołu z dębową podstawą w formie solidnego walca oraz czterech czarnych krzeseł bukowych to esencja klasycznego wdzięku i funkcjonalności. Ten zestaw doskonale sprawdzi się w każdej jadalni czy kuchni, dodając im szlachetnego charakteru i wyjątkowego stylu. Jego uniwersalny design pozwala na łatwe dopasowanie do różnych aranżacji wnętrz, tworząc przy tym przyjemną atmosferę do wspólnych posiłków i spotkań rodzinnych.

Cena: 3860 zł

Specyfikacja

Blat
Naturalna okleina dębowa
Podstawa
Walec
Krawędź blatu ok. 4cm
Ścięta od góry
Wybarwienie
Do uzgodnienia
Wkłady powiększające
Przechowywane osobno
Stelaż krzesła bukowy
czarny
Obicie
do uzgodnienia
Dostępność
Na zamówienie

Opis produktu

Istnieje możliwość wykonania stołu w innym wymiarze oraz w innym kolorze niż na zdjęciu - wysyłamy bezpłatne próbki wybranych kolorów tkanin oraz wybarwienia drewna pod wskazany adres.

Możliwość zestawienia stołu z innym modelem krzesła oraz dowolną ilością krzeseł.

Obecnie największą popularnością wśród klientów cieszą się meble dębowe, które pasują do wielu pomieszczeń - a szczególną uwagę przykuwa skosowany blat osadzony na masywnej podstawie - walec.

Ustawienie krzeseł wokół stołu okrągłego pozwoli na swobodną komunikację i integrację podczas wspólnych posiłków, tworząc przy tym przyjemną atmosferę.

W sprawie ustalenia koloru bądź wymiaru można kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Cena zestawu jest ustalana indywidualnie w zależności od wybranego wymiaru stołu oraz ilości krzeseł. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dokładnej wyceny dostosowanej do Państwa preferencji.

Wymiary

Średnica stołu
120cm
Długość po rozłożeniu
170cm
Wysokość
75 cm
Gwarancja
2 lata