Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Stół okrągły dębowy „LEXUS” – z sękami

Stół okrągły jest praktyczny, ponieważ nie ma ostrych kantów, które mogą stanowić zagrożenie dla dzieci lub zwierząt domowych. Dodatkowo, stoły okrągłe sprzyjają lepszemu kontaktowi wśród gości. Stół okrągły z blatem z naturalnej okleiny dębowej oraz nogami z litego drewna z sękami to wyjątkowy mebel o urokliwym wyglądzie.

Specyfikacja

Blat
Naturalna okleina dębowa z sękami
Nogi proste
Lite drewno 8 x 8
Krawędź blatu
ok. 7,5 cm
Wybarwienie
Do uzgodnienia
Wkłady powiększające
Przechowywane osobno
Dostępność
Na zamówienie

Opis produktu

Istnieje możliwość wykonania stołu w innym wymiarze oraz w innym kolorze niż na zdjęciu - wysyłamy bezpłatne próbki wybranych kolorów tkanin oraz wybarwienia drewna pod wskazany adres.

Możliwość zestawienia stołu z dowolnym modelem krzesła oraz dowolną ilością krzeseł.

Obecnie największą popularnością wśród klientów cieszą się meble dębowe, które pasują do wielu pomieszczeń - a szczególną uwagę przykuwają grube drewniane nogi i masywny blat a sęki na blacie dodają mu niepowtarzalnego charakteru i sprawiają, że każdy stół jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Stół ten posiada dodatkowe wzmocnienie w postaci nóg wysuwanych z prowadnicy, które przydają się w przypadku użycia dwóch lub trzech wkładek.

W sprawie ustalenia koloru bądź wymiaru można kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Cena stołu jest ustalana indywidualnie w zależności od wybranego wymiaru. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dokładnej wyceny dostosowanej do Państwa preferencji.

Wymiary

Średnica
od 90cm - 150 cm
Długość po rozłożeniu
od 1 - do pięciu wkładów
Wysokość
75 cm
Gwarancja
2 lata