Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Stół okrągły dębowy „LEXUS” – dwa kolory

Stół okrągły jest praktyczny, ponieważ nie ma ostrych kantów, które mogą stanowić zagrożenie dla dzieci lub zwierząt domowych. Dodatkowo, stoły okrągłe sprzyjają lepszemu kontaktowi wśród gości. Podsumowując, stół okrągły z blatem z naturalnej okleiny dębowej i nogami z litego drewna w różnych kolorach to nie tylko funkcjonalny mebel do jadalni czy salonu, ale również elegancki element dekoracyjny, który podkreśla charakter wnętrza i zachwyca swoim wyglądem.

Specyfikacja

Blat
Naturalna okleina dębowa
Nogi proste
Lite drewno 8 x 8
Krawędź blatu
7,5 cm
Wybarwienie
Do uzgodnienia
Wkłady powiększające
Przechowywane osobno
Dostępność
Na zamówienie

Opis produktu

Istnieje możliwość wykonania stołu w innym wymiarze oraz w innym kolorze niż na zdjęciu - wysyłamy bezpłatne próbki wybranych kolorów tkanin oraz wybarwienia drewna pod wskazany adres.

Możliwość zestawienia stołu z dowolnym modelem krzesła oraz dowolną ilością krzeseł.

Obecnie największą popularnością wśród klientów cieszą się meble dębowe, które pasują do wielu pomieszczeń - a szczególną uwagę przykuwają grube drewniane nogi i masywny blat lakierowane w dwóch kolorach.

Stół ten posiada dodatkowe wzmocnienie w postaci nóg wysuwanych z prowadnicy, które przydają się w przypadku użycia dwóch lub trzech wkładek.

W sprawie ustalenia koloru bądź wymiaru można kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Cena stołu jest ustalana indywidualnie w zależności od wybranego wymiaru. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dokładnej wyceny dostosowanej do Państwa preferencji.

Wymiary

Średnica
od 90cm - 150 cm
Długość po rozłożeniu
od 1 - do pięciu wkładów
Wysokość
75 cm
Gwarancja
2 lata